Wciśnij enter aby wyszukać
 

Poznaj mnie

Kim jestem?

Cześć! Jestem Katarzyna Mikita, ale mów mi Kasia.

Lubię słuchać innych.
Lubię robić zdjęcia.
Lubię ładne rzeczy.

Zajmuję się projektowaniem, fotografią oraz blogosferą rozwijając umiejętności w pracy kreatywnej i tworzeniu stron internetowych opartych na WordPressie.

Ten blog jest kontynuacją Relatywnie Obiektywnej, efektem rozwoju oraz moim środkiem komunikacji.

Śmiało, rozgość się. Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

Moja historia

Pomysł na blog zrodził się lata temu i był sukcesywnie pielęgnowany w mojej głowie. Na skraju szaleństwa okraszonego nudą udało się zrealizować moje plany. W 2014 pod koniec studiów magisterskich z pedagogiki założyłam blog Relatywnie Obiektywna.

Od tego momentu minęło dużo czasu i wiele się zmieniło.

Społeczność influencerów pochłonęła mnie całkowicie. Jestem inicjatorką oraz współorganizatorką warsztatowych Spotkań Kreatywnych Blogerów BlogUP w Toruniu. Jednocześnie wraz z mężem jesteśmy organizatorami pierwszych toruńskich spotkań, skoncentrowanych wokół WordPressa, WordUp Toruń.

W kwietniu 2016 roku założyłam własną firmę oraz sklep internetowy z własnymi grafikami i notesami ręcznie wytwarzanymi.

Z mężem obchodzimy rocznicę ślubu na Blog Conference Poznań i czynnie uczestniczymy w ogólnopolskiej konferencji WordCamp Polska.

Miałam również przyjemność pomagać w ramach wolontariatu przy największym festiwalu dla influencerów See Bloggers.

Obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe z grafiki komputerowej na Uniwersytecie Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie.

Współpraca

Jestem osobą kreatywną i zaangażowaną. Zajmuję się projektowaniem, fotografią oraz blogosferą. Na co dzień pracuję z WordPressem.

Chętnie podejmuję się współpracy i nowych wyzwań.

Moi odbiorcy to osoby kreatywne, interesujące się designem, fotografią oraz blogowaniem. Są to również osoby wartościowe i ciekawe świata, rozwijające siebie.

 Jeżeli jesteś zainteresowana lub zainteresowany pracą ze mną lub jakąkolwiek formą wspólnych działań – skontaktuj się ze mną.

Napisz do mnie