Kalendarz 2020 do druku

Darmowy kalendarz 2020 do druku. Po kilku tygodniach pracy, mam dla Ciebie całkowicie za darmo kalendarz do wydrukowania gdziekolwiek chcesz – w domu na domowej drukarce, w pracy, a nawet u babci. Do powieszenia, do segregatora, jako luźne kartki w notesie.

Cieszę się na ten projekt, a powstał z prostego powodu. Potrzebowałam kalendarza minimalistycznego, bez śmieciowych oznaczeń, neutralnego, ale cieszącego oko. Co roku sama drukuję własny planer i wpinam kartki na podkładkę z klipsem, którą zawsze trzymam na biurku pod ręką. W tym roku zamiast planera zaprojektowałam kalendarz dla siebie i dla Ciebie.

Co zawiera paczka?

Przygotowałam dla Ciebie dwie wersje tegorocznego kalendarza. Pierwszą minimalistyczną, ale odrobinę ozdobną z liśćmi miłorzębu chińskiego oraz drugą całkowicie minimalistyczną, bez dodatkowych upiększaczy. Jeżeli wersja z liśćmi jest dla Ciebie rozpraszająca, możesz wybrać tę drugą, całkowicie neutralną.

Dodatkowo w paczce znajdziesz dwie tygodniowe rozkładówki. Jeżeli chcesz planować tydzień po tygodniu takie rozwiązanie na pewno Ci się przyda. Jedna rozkładówka zawiera sam plan tygodniowy na 2020 rok, a druga jest podzielona na tygodnie z listą zadań.

Co znaczy darmowy kalendarz?

Kalendarz możesz pobrać nieograniczoną ilość razy, jest za darmo bez żadnych chwytów. Niczego nie musisz płacić, nie zbieram Twoich danych. Klikasz w przycisk i pobierasz.

Mam tylko jedną małą prośbę. Szanuj prawa autorskie i szanuj pracę, którą włożyłam w stworzenie tego kalendarza. Poniżej masz krótki przewodnik, w jaki sposób możesz to robić:

  1. Masz prawo korzystać z kalendarza wyłącznie na własny użytek zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.
  2. Jeżeli chcesz podzielić się kalendarzem z innymi, to prześlij mu link do tego wpisu, a nie pliki kalendarza.
  3. Pobierając kalendarz nie zyskujesz żadnych praw autorskich majątkowych do niego.
  4. Nie możesz rozpowszechniać kalendarza zarówno w celach zarobkowych, jak i niezarobkowych.
  5. Nie możesz powielać kalendarza w innym celu niż dla potrzeb własnego użytku osobistego.
  6. Możesz korzystać z kalendarza tak, jak został zaprojektowany. Nie możesz go w żaden sposób zmieniać i edytować.

Kalendarz do pobrania i wydrukowania

Poniżej znajduje się przycisk, klikając w niego pobierasz spakowany plik .zip w którym znajdują się pliki kalendarza, każde pogrupowane w odpowiedni PDF.

Jeśli kalendarz Ci się podoba możesz oczywiście polubić stronę na Facebooku i Instagramie, dzięki temu będę wiedzieć, żeby tworzyć więcej fajnych rzeczy.

Nie zapomnij też napisać mi w komentarzach, jak Ci się korzysta z kalendarza 🙂

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.