Artworks

Ilustracja – Grafika – Design

Seeking

“What you seek is seeking you” – Rumi

Świat zamknięty na plakatach Seeking może wyrażać ciekawość, radość, refleksję, otwartość, a dla innych groźbę, ukryte zło, zagrożenie, wrogość.

Oczy patrzą, ale gdzie? Co mówi świat, kiedy na niego patrzę? Co widzę, kiedy odbijam się w oczach rzeczywistości?Jeśli boisz się ich wzroku, to boisz się, że co w Tobie zobaczą?

To, czego szukam, szuka mnie. Dla mnie to zmysły, że całe nasze ciało odbiera świat. Że nasze własne oczy tak naprawdę są puste, chociaż tak wiele chcielibyśmy nimi wyrazić i zobaczyć.

To nasze ciało otwiera się na świat i daje nam znać swoimi wnętrznościami.

Gniew czuję w barkach, w karku i w plecach. Radość, ekscytację w brzuchu. Smutek i miłość w sercu, rozlewający się po całych piersiach. I obserwuję jak to ciało reaguje i gdzie się otwiera na świat w swoim czuciu. Jak ciało postrzega. I co się dzieje we mnie, gdy inni patrzą?

Wysoka wrażliwość to empatia na niesamowicie głębokim poziomie. Do tego stopnia, że inni stają się nami.

Seeking
Pointless Friction

Seeking
Pressure of Faith

Seeking
Ideal of Belief

Seeking
Inner World

Seeking
Euphoric Dreams

Seeking
Request of Courage

Seeking
Distorted Guide

Samoczule

Samoczule to projekt o czułości do siebie i nauce wsłuchiwania się w swoje potrzeby. Ilustracje i grafiki opowiadające o blarbach – istotach wrażliwych, uczących się czułości wobec siebie.

Blarby z uważnością obserwują swoje otoczenie i wyciągają z nich coś dla siebie. Poszerzają swoje granice. To historie o kobiecie. O człowieku. O mnie i o Tobie.

Samoczule
Zachwyty

Samoczule
Dzień za dniem

Samoczule
Wygrzebywanie się

Samoczule
Więcej niż widać 1

Samoczule
Dusza

Samoczule
Ogrodniczka

Samoczule
Więcej niż widać 2